12 lip 2025

Savjetovalište “Slušam i pričam”

Drage učenice i učenici, poštovane razrednice i razrednici!

Zahvaljujem na uspješnoj suradnji i sudjelovanju tijekom dvije školske godine.

Kroz rad savjetovališta “Slušam i pričam” u 29 radionica i 2 tematska razgovora obradili smo različite teme. Teme su zajedno s Vama dogovarali Vaše razrednice i razrednici.

Nadam se da je bilo korisno, zanimljivo, primjenjivo i da sam slušajući Vas i pričajući, doprinijela smanjenju stresa, boljoj komunikaciji, Vašem uspjehu, samopouzdanju…

Kao što se kaže, “naše je samo ono što smo drugima dali”.

Želim Vam dobar odmor, daljnje uspjehe i veselim se budućoj suradnji!

Nina Radanović Bokulić, dipl. socijalni pedagog na radnom mjestu voditeljice učeničkog doma