Savjetovalište “Slušam i pričam”
Drage učenice i učenici, poštovane razrednice i razrednici!
Zahvaljujem na uspješnoj suradnji i sudjelovanju tijekom dvije školske godine.
Kroz rad savjetovališta “Slušam i pričam” u 29 radionica i 2 tematska razgovora obradili smo različite teme. Teme su zajedno s Vama dogovarali Vaše razrednice i razrednici.
Nadam se da je bilo korisno, zanimljivo, primjenjivo i da sam slušajući Vas i pričajući, doprinijela smanjenju stresa, boljoj komunikaciji, Vašem uspjehu, samopouzdanju…
Kao što se kaže, “naše je samo ono što smo drugima dali”.
Želim Vam dobar odmor, daljnje uspjehe i veselim se budućoj suradnji!
Nina Radanović Bokulić, dipl. socijalni pedagog na radnom mjestu voditeljice učeničkog doma